آرشیو نوشته ها

آرشیو نوشته ها

31 اردیبهشت 1397
19:06

امکان ارسال پیام متنی،صوتی و شبکه های اجتماعی ارسال ایمیل گروهی ارسال فکس تکی و گروهی امکان ارسال کارت ویزیت امکان دسترسی به شماره های کل کشور جهت ارسال ارسال ذخیره شماره مشتری و ایجاد دفترچه تلفن امکان افزودن امار شبکه های اجتماعی اینستاگرام،تلگرام،توئیتر،گوگل پلاس و غیره امکان ایجاد زیر نماینده و افزودن کاربر و کسب درامد امکان طراحی ربات امکان ارسال پیام بر حسب جنسیت فرد امکان ارسال پیام بر اساس نقشه ارسال نوتیفیکشن و... ارسال به بلک لیست و دها امکانات دیگر...

31 اردیبهشت 1397
18:58

تبلیغات به روش پاپ آپ تبلیغاتی است که به دو صورت انجام میگیرد. سایتی و اندرویدی شاید برای شما پیش امده است که سایتی را باز کردید و سریع پنجره ایی به غیر از سایتی که پیش روی شما بود باز شده است و وارد سایت دیگر شدید اکثر سایتهای پر بازدید از این طریق تبلیغات انجام میدهند و در فضای تلگرام هم پنجره هایی جهت اطلاع رسانی از کانال دیگر باز میشود که با کلیک بر روی ان وارد میشوید در مقایسه با نوتیفیکشن ریزش بیشتری بهمراه دارد . ولی ممبرها واقعی حساب میشوند.

31 اردیبهشت 1397
18:22

تبلیغات از طریق نوتیفیکشن نوتیفیشکن چیست؟ یک نوع تبلیغاتی است برای اگاه سازی مخاطبین هدف در روی صفحه اصلی دستگاه های اندروید،تبلت و گوشیها ارسال میشود و به صورت متن و عکس قرار میگیرد و کاربر با استفاده از این نوع تبلیغ اطلاع از کسب و کار شما پیدا میکند. نوتیفیکشن ریزش کمتری نسبت به تبلیغات دیگر دارد چون افراد با میل خودشان کلیک کردن و وارد کانال شده اند این نوع تبلیغ هدفمند میباشد زیرا ممبر واقعی در کانال شما قرار گرفته است و در کوتاهترین زمان ممکن بازدهی ان را مشاهده خواهید کرد.

19 اردیبهشت 1397
16:08

ارسال پیامک متنی این امکان را ایجاد میکند که شما کسب و کار خود را به مخاطب هدف خود معرفی نمائید. برای تبلیغات خوب و هدفمند متن خیلی مهم میباشد که مخاطب را جذب کند مثال: افرادی که در زمینه بیمه عمر و... فعالیت میکنند اگر از طریق ترس کار خود را متن کنند خیلی بهتر و زودتر تبلیغات انها ب هدف میرسد از این روش مخاطب با مطالعه متن احساس مسئولیت داره در قبال خانواده و حتما یکی از مخاطب های شما خواهند شد.

12»